Blog o Zippo zapalovačích

V našem blogu na smokenet.cz Vám přinášíme zajímavosti a užitečné informace  o Zippo zapalovačích a historii společnosti Zippo Manufacturing Company.

Tvary Zippo zapalovačů

Nezaměnitelný tvar Zippo zapalovače určitě poznáte na první pohled. Věděli jste ale, že se Zippo zap...

Mosazné povrchy Zippo

Máte raději zlatou než-li stříbrnou? Zippo zapalovače se vyrábí i se zlatavě mosaznými povrchy a v tomto článku se o nich dozvíte více:

Tmavé povrchy Zippo

Máte rádi elegantní černou barvu? Zippo zapalovače se vyrábí s různými černými povrchy a v tomto článku se dozvíte o rozdílech mezi nimi:

Chromové povrchy Zippo

"Stříbrný" Zippo zapalovač zná každý. Víte ale, že u chromových zapalovačů existuje množství povrchových úprav? V tomto článku vás seznámíme se všemi povrchovými úpravami u chromových Zippo zapalovačů.

Barevné povrchy Zippo

Svět Zippo zapalovačů není jen černobílý (nebo černo-chromový?). Zippo zapalovače se vyrábí v mnoha barvách a v tomto článku zjistíte, jak se barevné Zippo zapalovače člení a jaké jsou rozdíly v jednotlivých barevných úpravách.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie a další nástroje, které jsou nezbytné pro zajištění řádného fungování našeho obchodu, včetně analytických nástrojů pro optimalizaci jeho vzhledu, obsahu a měření efektivnosti reklamních kampaní. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.