Blog o Zippo zapalovačích

V našem blogu na smokenet.cz Vám přinášíme zajímavosti a užitečné informace  o Zippo zapalovačích a historii společnosti Zippo Manufacturing Company.

Mosazné povrchy Zippo

Máte raději zlatou než-li stříbrnou? Zippo zapalovače se vyrábí i se zlatavě mosaznými povrchy a v tomto článku se o nich dozvíte více:

Tmavé povrchy Zippo

Máte rádi elegantní černou barvu? Zippo zapalovače se vyrábí s různými černými povrchy a v tomto článku se dozvíte o rozdílech mezi nimi:

Chromové povrchy Zippo

"Stříbrný" Zippo zapalovač zná každý. Víte ale, že u chromových zapalovačů existuje množství povrchových úprav? V tomto článku vás seznámíme se všemi povrchovými úpravami u chromových Zippo zapalovačů.

Barevné povrchy Zippo

Svět Zippo zapalovačů není jen černobílý (nebo černo-chromový?). Zippo zapalovače se vyrábí v mnoha barvách a v tomto článku zjistíte, jak se barevné Zippo zapalovače člení a jaké jsou rozdíly v jednotlivých barevných úpravách.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro zajištění řádného fungování našeho obchodu, včetně analytických nástrojů pro optimalizaci jeho vzhledu a obsahu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.