Doručování a poštovné

Internetový obchod smokenet.cz má na rozdíl od naprosté většiny konkurenčních internetových obchodů vlastní skladové zásoby, na objednané zboží tedy nebudete dlouho čekat. Veškeré objednávky se snažíme odbavit bezprostředně po přijetí, tedy v den objednání, nebo následující pracovní den, pokud byla objednávka přijata až po vyzvednutí zásilek přepravcem.

Našim zákazníkům nabízíme několik možností doručení zboží rozlišených podle ceny poštovného a podle rychlosti dodání:

 1. Česká pošta - Balík do ruky - Expresní služba České pošty. Přepravce garantuje dodání následující pracovní den po odeslání. Tato služba umožňuje online sledování zásilky během přepravy na internetových stránkách České pošty. Pokud není adresát zastižen v místě dodání, zásilka je uložena na dodací poště. Objednávky nad 300,- Kč je možné platit dobírkou.

  119,- Kč vč. DPH, objednávky nad 2500,- Kč zdarma

  Možnosti platby: dobírka (objednávky nad 300,- Kč), bankovní převod


 2. Česká pošta - Balík Na poštu - Expresní služba České pošty. Přepravce garantuje dodání následující pracovní den po odeslání. Tato služba umožňuje online sledování zásilky během přepravy na internetových stránkách České pošty. Balík je rovnou uložen na zvolenou dodací poštu, kde si jej můžete kdykoliv vyzvednout.

  115,- Kč vč. DPH, objednávky nad 2500,- Kč zdarma

  Možnosti platby: dobírka (objednávky nad 300,- Kč), bankovní převod


 3. Česká pošta - Balík Do balíkovny - Služba umožňuje zaslání zásilky na pobočku České pošty, která tuto službu podporuje. Zde si ji pak můžete vyzvednout již následující pracovní den po dni podání na zvláštní přepážce pomocí SMS kódu, který vám pošta zašle s informací o uložení zásilky. Tato služba je dostupná na více než 120 poštách a depech České pošty, v Balíkovnách je navíc vždy možné doběrečné platit kartou.

  Balík Do balíkovny není dostupný pro křehké zboží (keramické popelníky, sklo, atp.)

  59,- Kč vč. DPH, objednávky nad 2500,- Kč zdarma

  Možnosti platby: dobírka (objednávky nad 300,- Kč), bankovní převod


 4. PPL kurýrní služba - Expresní kurýrní přeprava, která doručí objednávku do vašich rukou. Přepravce garantuje dodání následující pracovní den po odeslání. Tato služba umožňuje online sledování zásilek na internetových stránkách PPL. Zboží je doručováno na dodací adresu v pracovní den od 8 do 16h. Před doručením Vás bude kurýr telefonicky kontaktovat a upřesní časové možnosti doručení. Zboží je nutné převzít osobně v místě dodání. Objednávky nad 300,- Kč je možné platit dobírkou

  129,- Kč vč. DPH, objednávky nad 2500,- Kč zdarma

  Možnosti platby: dobírka (objednávky nad 300,- Kč), bankovní převod


  Dobírka je u PPL zpoplatněna 29,- Kč, u České pošty je doběrečné zdarma.

Tento web používá soubory cookie a další nástroje, které jsou nezbytné pro zajištění řádného fungování našeho obchodu, včetně analytických nástrojů pro optimalizaci jeho vzhledu, obsahu a měření efektivnosti reklamních kampaní. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.